Догляд за руками в холод

В цьому році, як ніколи, зима з перших днів настала досить сніжна і холодна. Такої зими давно вже не було в наших краях.

Dnepryanka.info продовжує свою розповідь про догляд за шкірою в холоди.

У холодну пору, а вона зараз за вікном вашої квартири, руки ваші так само схильні до впливу низьких температур і вітрів. Верхні шари шкіри втрачають вологу і погіршується кровообіг, а це порушення водно-ліпідного балансу відкритих ділянок рук. Від цього втрачається еластичність, відбувається лущення поверхні шкіри і прискорюється процес старіння.

Щоб цього уникнути, треба зберігати руки в теплі, що зроблять рукавиці, а також можна нанести спеціальний крем із вмістом гліцерину, рослинне масло і вітамін С. Це захистить руки від морозу і вітру (гліцерин), створить харчування верхнього шару шкіри (рослинна олія) і забезпечить еластичність (вітамін С).

Можна застосувати маску для рук, яку легко зробити самій: натерти одну картоплину на тертці і в цю масу додати трохи теплого молока і пшеничного борошна. Цей рецепт допоможе запобігти почервонінню шкіри рук, допоможе зберегти еластичність і відновить кровопостачання проблемної ділянки.

При лущенні шкіри на руках варто спробувати 1 сирий яєчний жовток перемішати з 1 ч. ложкою мигдалевого масла і нанести маску на руки. Це допоможе повернути ручкам дивовижний вид і здоров’я.

Використовуйте і сольові ванночки. В 1 л гарячої води покласти 1 ст. ложку дрібної морської солі і 3 ст. ложки оливкової олії. Опустити в ванночку з розчином ручки на 10 хвилин, масажуючи пальчики і всі вигини. Це допоможе зберегти здоров’я ваших ручок.

Такі прості засоби допоможуть вам зберегти красу і ваше здоров’я.